Laurka dla babci i dziadka – szablony do pobrania

kochające się misie, miłość

Sztuka dawania podarunku polega na tym, aby ofiarować coś, czego nie można kupić w żadnym sklepie.
A. A. Milne

Wielkim krokami zbliżają się dwa wielkie święta – Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji postanowiłam podrzucić Wam kilka pomysłów na niepowtarzalny prezent dla naszych kochanych rodziców (i teściów), którzy za naszą sprawą stali się dziadkami.

Krążąc po sieci wśród banalnych kubków, podkładek i plakatów dla Super Babci i Najfajniejszego Dziadka na świecie nie zalazłam niczego, co byłoby naprawdę wyjątkowe i od serca. Przez chwilę zastanowiłam się nad tym, co ja sama chciałabym dać dla mojej babci jako kilkuletnie dziecko, bo przecież prezent z okazji Dnia Babci czy Dziadka jest prezentem od dziecka. Do głowy przyszła mi tylko jedna rzecz: LAURKA.

I tak z myślą o tych, którym brakuje pomysłu na idealną laurkę dla dziadka i babci, stworzyłam małą ściągawkę. Wystarczy, że wydrukujecie wybrany przez Was szablon na kartce formatu A4 i podsuniecie je dziecku do udekorowania, a stylowa kartka okolicznościowa made by ukochany wnusio będzie gotowa.

Laurka dla babci

laurka na dzień babci, laurka dla babci

Laurka dla babci od wnusi – szablon do pobrania
Laurka dla babci od wnuka – szablon do pobrania

Dekoracja kwiatowa w szablonie nie jest ucięta ;)

Laurka dla dziadka

laurka dla dziadka, laurka na dzien dziadka

Laurka dla dziadka od wnusi – szablon do pobrania
Laurka dla dziadka od wnuka – szablon do pobrania

Laurka z odciskiem dłoni

Przygotowując szablony laurek nie zapomniałam również o najmłodszych, którzy nie umieją jeszcze rysować. To właśnie z myślą o nich powstały szablony z miejscem na odbicie malutkiej rączki. Laurka z obitą rączką znaleziona za kilka lat wywoła z całą pewnością łezkę wzruszenia u każdej babci i dziadka i będzie cenną pamiątką tego wyjątkowego dnia.

Dla babci

odcisk dłoni dziecka dla babci

Odcisk dłoni dla babci od wnusi – szablon do pobrania
Odcisk dloni dla babci od wnuka – szablon do pobrania

Dekoracja kwiatowa w szablonie nie jest ucięta ;)

Dla dziadka

odcisk dłoni dziecka dla dziadka

Odcisk dłoni dla dziadka od wnusi – szablon do pobrania
Odcisk dłoni dla dziadka od wnuka – szablon do pobrania

Dekorując puśćcie wodze fantazji!

Do dekorowania użyjcie kredek, farb i wycinanek. A może wytniecie serwetkę z papieru kolorowego i przykleicie ją w ramce? Jeśli maluch woli przyklejać naklejki, pozwólcie mi na to. Coś o tym wiem, bo przez kilka lat każda laurka, która wyszła spod ręki Matiego była zlepkiem kolorowych naklejek. Oczywiście jedna na drugiej ;)

Laurki od wnucząt będą też doskonałym dodatkiem do prezentu od rodziców – symbolu wdzięczności za pomoc przy dzieciach. Co powiecie na kwiaty albo lubione czekoladki? ;)

Spodobał Ci się ten wpis? Kliknij w ikonkę poniżej i poleć go znajomym na Facebooku!

Czy ten artykuł był pomocny?

Przepraszamy.

Jak możemy poprawić artykuł?

Dziękujemy za przesłanie opinii.