Świąteczne życzenia

Z okazji nadchodzącego Bożego Narodzenia chciałabym Wam życzyć spokojnych świąt w gronie najbliższych, głowy pełnej pomysłów na świąteczne życzenia, szczególnie gdy staniecie z opłatkiem w ręku twarzą w twarz z ukochaną teściową, poczucia spełnienia na widok szczęśliwych dzieci otwierających prezenty oraz abyście już w trakcie kolacji wigilijnej czuły się wypoczęte i zrelaksowane.

Gdy wszystkie te życzenia się spełnią i świąteczna atmosfera Was ogarnie to poczujecie szczęście – przynajmniej ja tak mam ;)

W Sylwestra natomiast nie życzę Wam szampańskiej zabawy, ale przede wszystkim przekonania, że miniony rok był wyjątkowo udany. Nie ma chyba nic piękniejszego od wspominania przeszłości z uśmiechem na twarzy.

Nawet jeśli ten rok nie należał do najlepszych, to spróbujcie przypomnieć sobie jego najlepsze momenty i to na nich skupić całą swoją uwagę.

Na koniec dorzucam do moich życzeń garść gorących, rozbrykanych buziaków prosto od Tygrysiaków :*

Do zaczytania za rok!

tygrysiaki-zyczenia

PS. Będzie mi bardzo miło, jeśli odpiszecie na moje życzenia w komentarzach albo chociaż prześlecie nam swoje buziaki w ramach gwiazdkowego prezentu ;) Komentowanie nie boli, a sprawia ogromną frajdę. Wystarczy się tylko przełamać!

Czy ten artykuł był pomocny?

Przepraszamy.

Jak możemy poprawić artykuł?

Dziękujemy za przesłanie opinii.