Futrzana kamizelka – trendy na jesień

futrzana kamizelka

Zwiedzając kilka dni temu sklepy w poszukiwaniu jesiennej garderoby dla Tygrysiaków miałam okazję przyjrzeć się z bliska nadchodzącym trendom spacerując niespiesznie po galerii handlowej.

Jesienne trendy 2015

Jak co roku dominującymi kolorami jesieni są brązy, beże, ciemne zielenie i… żółć w moim ulubionym musztardowym odcieniu. Niestety z bólem serca byłam zmuszona omijać wieszaki z ubraniami w moich ulubionych odcieniach, bo preferencje mojej córki są odporne na wszelkie zawirowania modowe. Dla Gabi musi najważniejszy jest wyrazisty różowy, względnie koralowy i nadal nic się w tej kwestii nie zmieniło, choć dzisiaj rano udało mi się ubrać jej szary sweterek – SZOK!!!

Kamizelka na jesień

Tym, co przykuło moją uwagę zaraz po wejściu do sklepu były… futrzane kamizelki, które wyglądały tak miękko i przyjemnie, że nie potrafiłam się powstrzymać przed dotknięciem ich. Jak możecie się domyślić, w dotyku były aksamitne i tak delikatne, że aż chciało się stać i głaskać to milusie futerko. Sztuczne futerko, oczywiście!

Ciepła kamizelka przydaje się jesienią i późnym latem, gdy zajęte zabawą w promieniach zachodzącego słońca dzieciaki nie chcą wracać do domu. Powoli robi się coraz chłodniej, ale one tego nie czują. Czujnym okiem matki widzimy jednak, że taka lekkomyślność może skończyć się na następny dzień katarem. Wtedy właśnie nadchodzi moment gdy nakładamy dziecku ciepłą kamizelkę, która ogrzeje plecy małej dziewczynki, a przy okazji będzie piękną ozdobą jej stroju.

 

Futrzana kamizelka – ponadczasowy trend

Futrzane kamizelki należą do jesiennych trendów już od kilku sezonów. Urzekają swoją miękkością, ciepłem i nieodpartym urokiem jaki dodają każdej stylizacji niezależnie od jej charakteru. Kupując futrzany bezrękawnik dla dziecka warto zdecydować się na większy rozmiar, który nie tylko będzie służył przez kilka sezonów, ale i będzie się nadawał do założenia na grubszą bluzę lub kilka warstw odzieży. W końcu jesienią ubieramy siebie i dzieci na cebulkę, o ile one nam na to pozwolą ;)

futrzana kamizelka - inspiracje
Kamizelki 1-3 do kupienia w H&M, bezrękawnik 4 – Zara Kids.

Kamizelka, którą ma na sobie Gabi została wyhaczona w lokalnym komisie z odzieżą dziecięcą wczesną wiosną. Na szczęście jednak futrzane kamizelki należą już do klasyki i są na topie niezależnie od chwilowych trendów na bieżący chłodniejszy sezon, co mnie niezmiernie cieszy!

Jak Wam się podobają moje propozycje?

Czy ten artykuł był pomocny?

Przepraszamy.

Jak możemy poprawić artykuł?

Dziękujemy za przesłanie opinii.