Moda na wiosnę – chłopcy

moda-dziecieca-wiosna-chlopcy

Po przeglądzie wiosennej ubrań dla dziewczynek nadszedł czas na modę chłopięcą. Podobnie jak poprzednio swoje zestawienie opieram w całości na nowej kolekcji endo, której ubrania są wygodne, kolorowe i, co jest szczególnie ważne w przypadku chłopców, niezniszczalne. 

Chłopcy jak większość mężczyzn w kwestii ubioru zadowolą się tym co niezbędne – podkoszulkiem i wygodnymi dresowymi spodniami, które nie będą krępowały ruchów podczas biegania, wspinania się i skakania, a w razie wypadku osłonią kolana. Niebanalny T-shirt z ciekawym nadrukiem jest w przypadku chłopca elementem, który nadaje stylizacji charakter i odciąga uwagę od wiecznie brudnych spodni. Z tego powodu postanowiłam pokazać Wam dzisiaj podkoszulki dla chłopców z charakterem.

Na sportowo i wesoło

Przyznaję, że nie mam pojęcia o co chodzi, ale mój wybitnie niezainteresowany piłką nożną syn uwielbia zakładać piłkarskie koszulki. Ta dziwna skłonność Matiego bierze się zapewne stąd, że podkoszulki z motywem piłki nożnej są klasyką męskiej mody dziecięcej, a w szczególności tej przedszkolnej. W tym sezonie zamiast zwykłej koszulki z numerem na plecach wybieram jednak zabawne nadruki z kolekcji endo, które wpadły nam niedawno w oko.

Ulubiona młodzieżowa koszulka z słuchawkami, którą kupiliśmy w endo rok temu jest już za mała, więc z radością zamienimy ją na biały T-shirt z jeszcze większymi słuchawkami. Ten, wbrew pozorom, mało dziecięcy motyw bardzo podoba się przedszkolakom, które czują się dzięki niemu prawie-nastolatkami, co ze zdziwieniem zaobserwowałam na placu zabaw.

Energetyczny żółty w zestawieniu z kontrastującymi ciemnymi kolorami przywodzi na myśl słońce, które nieodłącznie kojarzy się z wiosną – dokładnie tak jak australijskie koszulki z kangurem czy mozaikowym żółwiem.
moda-dziecieca-na-wiosne-chłopcy

Koszulki: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Mali przyrodnicy

Przyrodnicze nadruki z motywem dzikich zwierząt i dinozaurów to propozycja dla chłopców, którzy lubią przyrodę i interesują się jej osobliwościami.

Jeśli kolorowe jaszczurki, kameleony i pająki na czele ze strasznymi dinozaurami leżą w kręgu zainteresowań Twojego kilkulatka, który zgłębia swoje pasje ku Twojemu obrzydzeniu, to zabawne, kolorowe koszulki z endo będą dobrym kompromisem łączącym Wasze odmienne gusta. Przynajmniej w naszym przypadku tak się właśnie stało ;)

6Koszulki: 1, 2, 3, 4.

Piraci, piraci i jeszcze raz piraci…

Jeśli największą pasją Twojego syna są aktualnie piraci, to koniecznie przejrzyj piracką kolekcję koszulek endo. Zabawne napisy, groźni piraci oraz subtelnie wplecione motywy kotwicy i nieodłącznej trupiej czachy podobają mi się tak bardzo, że już nie mogę się doczekać pierwszych ciepłych dni i kiedy Mati będzie mógł zaprezentować je na sobie w całej okazałości.

Ciemne kolory i jeszcze ciemniejsze charaktery na koszulkach idą tej wiosny w parze ;)

5Koszulki: 1, 2, 3, 4, 5.

Czy ten artykuł był pomocny?

Przepraszamy.

Jak możemy poprawić artykuł?

Dziękujemy za przesłanie opinii.